További információk
| Márka | |
|---|---|
| Fiúknak vagy lányoknak? |
Logico Primo Az állatkerben
A LOGICO® PRIMO egy játék, amit kifejezetten a 3-6 éves korosztálynak fejlesztettek ki, szórakoztató, ugyanakkor a feladatok megoldása fejleszti a készségeket: koncentráció, észlelés, logikai gondolkodás, kombinációs készség, beszédkészség. Alkalmat ad a témák megbeszélésére, fejleszti a szókincset. A kereten a gombok mozgatása fejleszti a finommotorikát.
Minden csomag 16 különböző fejlesztési célú A/5 méretű, színes feladatkártyát tartalmaz.
A színes tokban a tanulójáték leírása és a fejlesztési területek felsorolása feladatonként szerepel.
A kártyák a kerettel együtt használhatók. A kartonlapokra így nem kell írni, újra és újra felhasználhatók.
Az állatkert témakörben képrészletek megkeresésétől, mennyiségek felismerése, párosítás, időrend és egyéb feladatok várják a kicsiket.
5 éves kortól ajánlott.
2 790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.